0038 5922 179 838
CHCETE SA UBYTOVAŤ? VOLAJTE!

Naša ponuka

  • Ponúkame

    fitness, výlety džípom, výlety loďou, skútre - vodné aj cestné, sauna, tenisové kurty, futbalové ihrisko, cykloturistika

  • Výlety

    Biokovo, Imotski, Celodenný výlet loďou , Rafting

  • Pre koho sme tu

    pre športovcov - zabezpečíme program sústredení, pre dôchodcov - vynikajúce klimatické podmienky po celý rok, samozrejme že pre všetkých

Predstavujeme Tučepi

Dnešné Tučepi sa rozkladajú

priamo pri pobreží, stoja tu moderné budovy, súkromné domy, penzióny, hotely.
Tučepi s 1670 obyvateľmi sú dnes známe a uznávané turistické stredisko, kam sa hostia vždy radi vracajú.
Turistom je k dispozícii 2000 lôžok v hoteloch a 4000 lôžok v súkromí, niekoľko desiatok reštaurácií, pivníc a iných reštauračných zariadení s bohatým výberom tradičných jedál a nápojov.

Okrem toho všetci, ktorí sa rozhodnú pre pobyt v tomto meste si budú môcť užívať nádhernej pláže,dlhej 4 km,

ďalej promenády, ktorá vedie pozdĺž celej pláže, borovicových hájov - a to všetko v atmosfére tradičnej a známej pohostinosti hostiteľov.
Zábavný a kultúrny program je taktiež súčasťou tučepskej ponuky. V rámci "Tučepských letných večerov" sa konajú rôzne zábavné a kultúrne programy. "Tučepské letné večery" začínajú tradične 13.júna veselicou na deň Sv.Ante - patróna farnosti Tučepi. Behom leta môžete okrem výbornej dovolenky plnej zážitkov z krásneho okolia, navštíviť aj výstavy, koncerty, divadelné predstavenia, zúčastniť sa ľudových veselíc a slávností a rôznych športových udalostí. Len jedna hodina jazdy autom Vám stačí , aby ste navštívili najvyššiu horu pohoria Biokova, vrch Sv Jure (1762 m). Z tohto najvyššieho vrchu sa otvára úžasný rozhľad na susedné pohorie, priľahlé ostrovy, celú riviéru, jej pláže, hotely, háje a zátoky.
Ak sa rozhodnete pozrieť do širokého okolia, potom Vám poloha Tučep umožňuje výlety na priľahlé ostrovy, do Splitu, Dubrovnika, Medžugorja i do najbližších miest.

Okolie