Lokalita

Tučepi

Dnešné Tučepi sa rozkladajú priamo pri pobreží, stoja tu moderné budovy, súkromné domy, penzióny, hotely. Tučepi s 1670 obyvateľmi sú dnes známe a uznávané turistické stredisko, kam sa hostia vždy radi vracajú. Turistom je k dispozícii 2000 lôžok v hoteloch a 4000 lôžok v súkromí, niekoľko desiatok reštaurácií, pivníc a iných reštauračných zariadení s bohatým výberom tradičných jedál a nápojov.

Pláže

Okrem toho všetci, ktorí sa rozhodnú pre pobyt v tomto meste si budú môcť užívať nádherné pláže dlhé 4 km, ďalej promenády, ktorá vedie pozdĺž celej pláže, borovicových hájov a to všetko v atmosfére tradičnej a známej pohostinnosti hostiteľov.

Biokovo

Len jedna hodina jazdy autom Vám stačí , aby ste navštívili najvyššiu horu pohoria Biokova, vrch sv. Jure (1762 m). Z tohto najvyššieho vrchu sa otvára úžasný rozhľad na susedné pohorie, priľahlé ostrovy, celú riviéru, jej pláže, hotely, háje a zátoky. Ak sa rozhodnete pozrieť do širokého okolia, potom Vám poloha Tučep umožňuje výlety na priľahlé ostrovy, do Splitu, Dubrovnika, Medžugorja i do najbližších miest.

Tučepské letné večery

Zábavný a kultúrny program je taktiež súčasťou tučepskej ponuky. V rámci „Tučepských letných večerov“ sa konajú rôzne zábavné a kultúrne programy. Tučepské letné večery začínajú tradične 13.júna veselicou na deň Sv. Ante, patróna farnosti Tučepi. Behom leta môžete okrem výbornej dovolenky plnej zážitkov z krásneho okolia, navštíviť aj výstavy, koncerty, divadelné predstavenia, zúčastniť sa ľudových veselíc a slávností a rôznych športových udalostí.

Kostol sv. Jure

s archeologickým parkom zo 14. storočia

LETNÁ PONUKA

od 120 € / noc s raňajkami

SPOLOČNOSŤ

DRAČEVICE d.o.o.
Dračevice 68, 213 25 Tučepi
Makarská riviéra, Chorvátsko
MB: 1667297

Kontakt

+421 905 755 773
+421 902 777 727
penzionslovan@gmail.com

ZAREZERVUJTE SI IZBU EŠTE DNES